Büyük buluşma haftaya: “The Future of Democracy in a Hyperconnected World”İstanbul‘da önümüzdeki hafta uluslararası alanda bir büyük buluşma gerçekleşecek. Dünyanın dört bir yanından efsane kampanya yöneticileri, dünya çapındaki iletişim ve ikna ustaları, dijital alanının devrimcileri İstanbul’a geliyor. Avrupa Siyasi Danışmanlar Derneği (EAPC)’nin her yıl Avrupa’nın bir başka şehrinde düzenlediği yıllık konferanslarının 20ncisi bu yıl İstanbul’da gerçekleşiyor.
8 – 9 Mayıs 2015 tarihlerinde İstanbul Levent’teki  Wyndham Grand Hotel’de yapılacak olan EAPC  20. Yıl Konferansı’nda Amerika’nın ve Avrupa’nın en önemli siyasi iletişimcileri ve kampanya danışmanları tecrübelerini aktaracak.  
İTÜ Maslak Kampüsü‘nde 7 Mayıs Perşembe günü yapılacak tam günlük Master Class eğitim programında ise Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelen 13 uzman bir siyasi iletişim kampanyasının her aşamasını anlatacak; seçim kampanyalarının püf noktalarını öğretecekler. 
3 kıtadan, 30’dan fazla ülkeden 50’den fazla konuşmacıyı biraraya getiren bu önemli etkinlikte, dünyanın önemli liderlerine, devlet başkanlarına, başbakanlara, milletvekillerine, belediye başkanlarına danışmanlık yapan, seçmenle ilişkiler konusunda stratejiler geliştiren çok değerli uzmanların tecrübelerinden yararlanma imkanı ve milletlerarası network geliştirme imkanı söz konusu olacak.
“The Future of Democracy in a Hyperconnected World / Hiper Bağlı Bir Dünyada Demokrasilerin Geleceği” ana temalı konferansta dijital iletişim araçları ve yöntemleri ağırlıklı olarak tartışılacak ve dünya çapındaki başarılı vakalar incelenecek.
EAPC 20. Yıl Konferansı’nın hem ana temasıyla, hem oturumlarıyla ve hem de benzersiz konuşmacı listesiyle son yılların en önemli siyasi iletişim konferansı olacağı aşikar. Bu konferans siyasi iletişim, seçim kampanyalarının yönetimi, seçmenler ilişkiler yönetimi ve dijital iletişim alanlarının yaşayan en büyük ustalarını bir araya getirmekle kalmıyor, dijital ve sosyal medya alanında devrim yaratan iletişimcileri de İstanbul’da buluşturuyor.
Konferansın detaylı programı ve konuşmacılar listesi http://eapcistanbulconference.com adresinden inceleyebilirsiniz. 
Siyasetle, siyasi iletişimle, ikna ile, seçmen ilişkileri yönetimi ile, saha yönetimi; dijital – sosyal ağ ve topluluk yönetimi alanlarıyla ilgiliyseniz bu büyük buluşmayı sakın kaçırmayın.

Kampanyalar, liderler, bildirgeler, sloganlar...

1 Mayıs 2015

Seçmen kalıcı diktatörleşmeye "hayır" dedi.

1 Mayıs 2015